אמצאות שירות

כ -80% מכל בקשות הפטנט כוללות אמצאות שירות.

אמצאות שירות הן המצאות שהומצאו על ידי עובד במסגרת עבודתו, או באמצעות משאבים של מעסיקו. הרוב המכריע של בקשות הפטנט כוללות המצאות שהומצאו על ידי עובד המבקש. המשמעות הדבר היא שאמצאות שירות מהוות חלק משמעותי במערכת היחסים בין עובדים ומעסיקיהם, במיוחד בחברות העוסקות במחקר ופיתוח.

בשנים האחרונות חלה עלייה עולמית משמעותית במספר המחלוקות המשפטיות על אמצאות שירות. הכמות ההולכת וגדלה של גופי מחקר ופיתוח טכנולוגיים ומדעיים שממוקמים בישראל, הפכה את אמצאות השירות לאחת הסוגיות המשפטיות החשובות ביותר בישראל בדיני פטנטים בישראל. לרוב, סכסוכים אלו כוללים עניינים משפטיים וטכנולוגיים מורכבים.

הצוות המנוסה של קבוצת ארליך מחזיק בהבנה מתקדמת וניסיון רב הן בנושאים הטכניים והן בסוגיות המשפטיות העומדות בבסיס סכסוכי אמצאות שירות. הקבוצה ייצגה בהצלחה עובדים ומעסיקים בסכסוכים מורכבים על המצאות שירות שהובאו לבתי המשפט בישראל, לשכת הפטנטים הישראלית ולוועדה לענייני פיצויים ותמלוגים בשיתוף משרד עורכי הדין בקבוצה ארליך, נויבאואר ומלצר (EN&M). הקבוצה גם מעייצת לחברות רבות העוסקות במחקר ופיתוח בקשר להתקשרות עם עובדיהם בעניין אמצאות שירות.

אל תהססו לפנות אלינו בכל שאלה הנוגעת לשירותים שאנו מספקים לגבי המצאות שירות.

דברו איתנו

מלאו את הטופס ואחד מהמומחים שלנו מחטיבת ה-אמצאות שירות יחזור אליכם בהקדם

    המידע שסיפקת לנו ישמש אותנו לצורך החקירה שלך וכל בעת שליחת המידע שלך אתה מאשר כי הינך מסכים לתנאי השימוש של האתר.