בדיקת נאותות

קניין רוחני הוא אחד מההיבטים החשובים ביותר בעסקאות טכנולוגיות.

הליך בדיקת נאותות הוא חקירה משפטית מקיפה על יכולותיה ונכסיה הכספיים והמסחריים של חברה, כולל תיק הקניין הרוחני שלה. ברוב העסקאות המסחריות, ובמיוחד בעסקאות המשלבות רכישה של טכנולוגיה, יש צורך להעריך נכון את ההזדמנויות והסיכונים הנלווים ביחס לנכסי הקניין הרוחני הרלוונטיים. צוות המומחים שלנו בעלי ניסיון רוב בליווי עסקאות טכנולוגיות ובביצוע בדיקות נאותות מעמיקות בעסקאות מורכבות שונות הכוללות מיזוגים, רכישות ומיזמים משותפים בכל ענף טכנולוגי.

אנחנו מבצעים הליך בדיקת נאותות יסודי ומעמיק בכל הנוגע לקניין רוחני לפני סגירת עסקאות עבור לקוחותינו. כך יכולה החברה לקבל מבט ברור ומקיף על הקניין הרוחני העומד על הפרק על מנת שתוכל להעריך טוב יותר את העסקה ולנקוט בכל האמצעים האפשריים בכדי למנוע סיכונים של התדיינות משפטית בעתיד. בשיתוף פעולה עם משרד עורכי הדין ארליך, נויבאואר ומלצר (EN&M) אנו יכולים לטפל בכל היבט משפטי הנוגע להליך בדיקת הנאותות עבור לקוחותינו.

אנחנו מבינים את הצורך באנשי מקצוע מעולים עם הבנה מתקדמת הן בנושאים הטכניים והן בנושאים המשפטיים הכרוכים בעסקאות מורכבות. צוות המומחים שלנו בעל ידע וניסיון רב בפן הטכנולוגי והמשפטי של עסקאות טכנולוגיות, יוודא שחברתך תקבל בדיקת נאותות מקיפה ומעמיקה ותנחה אותך בהשלמת העסקה שלך בהצלחה.

אל תהססו לפנות אלינו בכל שאלה לגבי השירותים שאנחנו נותנים בנוגע לבדיקת נאותות.

 

צרו קשר

מלאו את הטופס ואחד מהמומחים שלנו מחטיבת ה-בדיקת נאותות יחזור אליכם בהקדם

    המידע שסיפקת לנו ישמש אותנו לצורך החקירה שלך וכל בעת שליחת המידע שלך אתה מאשר כי הינך מסכים לתנאי השימוש של האתר.