הסכמי קניין רוחני

קניין רוחני הוא המטבע של העתיד.

מסחור של קניין רוחני וטכנולוגיה מתבצע באמצעות מגוון רחב של הסכמים. להסכמים אלו מאפיינים מיוחדים, הכוללים את הממשק שבין הטכנולוגיה והקניין הרוחני העומד בלב העסקה לבין התקשרות משפטית חוזית. מסחור של קניין רוחני הוא עניין שדורש מומחיות רבה, הן בפן המשפטי והן בפן הטכנולוגי – מדעי.

לקבוצת ארליך ניסיון עצום במסחר בינלאומי של זכויות קניין רוחני מכל הסוגים, גם במסגרת ענף המסחור של הקבוצה, IPTrading, וגם במסגרת משפטית ללקוחות הקבוצה. צוות המומחים של הקבוצה מנהלים משא ומתן ללקוחותינו במסגרת עסקאות הכוללות קניין רוחני, ומנסחים הסכמים שונים למסחורם הסכמים פארמקולוגיים, רישיונות שונים, קוד פתוח, הסכמי זכויות שידור, הסכמי סודיות לשמירה על סודות מסחריים ועוד.

אנחנו מבינים את הצורך בהבנה מתקדמת הן בסוגיות הטכניות והן בסוגיות המשפטיות הכרוכות בעסקאות מורכבות הכוללות קניין רוחני. לפני כל עסקה הכוללת קניין רוחני, אנחנו מבצעים הליך בדיקת נאותות יסודי ומעמיק בכל הנוגע לקניין רוחני הכרוך בה. כך יכולה החברה לקבל מבט ברור ומקיף על הקניין הרוחני העומד על הפרק על מנת שתוכל להעריך טוב יותר את העסקה ולנקוט בכל האמצעים האפשריים בכדי למנוע סיכונים של התדיינות משפטית בעתיד. בשיתוף פעולה עם משרד עורכי הדין ארליך, נויבאואר ומלצר (EN&M) אנו יכולים לטפל בכל היבט משפטי הנוגע להסכמי קניין רוחני, עסקאות ובדיקת נאותות עבור לקוחותינו.

אל תהססו לפנות אלינו בכל שאלה לגבי השירותים שאנחנו נותנים בנוגע להסכמי קניין רוחני.

צרו קשר

מלאו את הטופס ואחד מהמומחים שלנו מחטיבת ה-הסכמי קניין רוחני יחזור אליכם בהקדם

    המידע שסיפקת לנו ישמש אותנו לצורך החקירה שלך וכל בעת שליחת המידע שלך אתה מאשר כי הינך מסכים לתנאי השימוש של האתר.