סודות מסחריים

סודות מסחריים הם חלק בלתי נפרד מתיק הקניין הרוחני של החברה.

סוד מסחרי הוא מידע עסקי שאינו ידוע לציבור ואשר לא ניתן לגילוי בקלות על ידי אחרים. הסודיות שבמידע זה מעניק לבעליו יתרון עסקי על פני מתחריו, ובלבד שבעליו ינקוט באמצעים סבירים כדי לשמור על סודיותו של המידע לאורך זמן. סודות מסחריים הם חלק חשוב ובלתי נפרד מתיק הקניין הרוחני של החברה. כזכות קניין רוחני חלופית לפטנטים, סודות מסחריים יכולים לעזור לחברה שלך ליצור מונופול נגד מתחרים.

בעוד שפטנטים דורשים פרסום של האמצאה, סודות מסחריים מוגנים כל עוד הם נשארים חסויים. לכן סוד מסחרי הוא פתרון הגנה אידיאלי למידע שעדיף לא לפרסם, או למקרים בהם קשה לזהות הפרות מצד מתחרים. כחלק מאסטרטגיית הקניין הרוחני שאנו בונים ללקוחותינו, אנו מתחילים בזיהוי זכות הקניין הרוחני האידיאלית והמועילה ביותר למידע, המצאה או טכנולוגיה העומדים על הפרק.

צוות המומחים שלנו דואגים להגנה של הסודות המסחריים של לקוחותינו בכל שלב. לאחר סיווג ההגנה הנכונה, הצוות שלנו יספק ייעוץ שוטף לגבי הצעדים שהחברה צריכה לנקוט באופן קבוע על מנת לוודא שהסודות המסחריים יישארו חסויים. בשיתוף פעולה עם משרד עורכי הדין ארליך, נויבאואר ומלצר (EN&M), אנו יכולים לטפל גם בהיבטים משפטיים הנוגעים לאכיפת סודות מסחריים.

אל תהססו לפנות אלינו בכל שאלה לגבי השירותים שאנחנו נותנים בנוגע לסודות מסחריים.

Let's Talk

אנא השאירו פרטים ונחזור אליכם

    המידע שסיפקת לנו ישמש אותנו לצורך החקירה שלך וכל בעת שליחת המידע שלך אתה מאשר כי הינך מסכים לתנאי השימוש של האתר.