סימני מסחר

קבוצת ארליך מובילה עם רקורד מוכח בכל ההיבטים של הגנת סימני מסחר.

סימן מסחר משמש לסימון סחורות או שירותים והוא יכול לכלול אותיות, איור או סמלים גרפיים. סימן מסחר מעניק לבעליו את הזכות הבלעדית להבדיל את המוצר, השירות או המותג שלו מאחרים. סימני מסחר קשורים ישירות למוניטין של המותג וממלאים תפקיד מפתח בהבטחת הבלעדיות של המותג. ככאלה, הם אחד הנכסים החשובים ביותר בתיק הקניין הרוחני של החברה.

לצוות המומחים שלנו ניסיון רב בכל היבט הקשור לרישום ואכיפה של סימני מסחר, כולל זיהוי סימני מסחר פוטנציאליים חזקים, חיפוש, והשלמת הליך רישום הכולל מענה להשגות הרשם בישראל ובעולם. אנו מתמחים גם בסימני מסחר מורכבים ורישומי סיסמאות, רישום שמות מתחם, ורישוי והעברה של סימנימסחר רשומים.

לצוות המומחים המקצועי והמיומן שלנו ניסיון רב בטיפול בכל ההליכים המשפטיים מול רשם סימני המסחר בישראל, כולל התנגדויות והליכי ביטול של סימני מסחר, הליכי תחרות בין בקשות רישום ועוד. עורכי הדין המנוסים של ארליך, נויבאואר ומלצר (EN&M) מייצגים את לקוחותינו בבתי משפט בהתדיינות משפטית בנושא סימני מסחר, כולל ערעורים על החלטות הרשם בדבר רישום, הפרת סימני מסחר, גניבת עין, עשיית עושר ולא במשפט ותחרות בלתי הוגנת.

אל תהססו לפנות אלינו בכל שאלה לגבי השירותים שאנחנו נותנים בנוגע לסימני מסחר.

צרו קשר

מלאו את הטופס ואחד מהמומחים שלנו מחטיבת ה-סימני מסחר יחזור אליכם בהקדם

    המידע שסיפקת לנו ישמש אותנו לצורך החקירה שלך וכל בעת שליחת המידע שלך אתה מאשר כי הינך מסכים לתנאי השימוש של האתר.