פטנטים

מדי שנה, קבוצת ארליך מגישה אלפי בקשות פטנט ברחבי העולם.

קבוצת ארליך מדורגת באופן עקבי כאחד מהמשרדים הטובים ביותר בישראל בתחום הפטנטים. צוות המומחים בקבוצת ארליך מטפל בכל ההיבטים הקשורים לפטנטים של הלקוחות שלנו, החל מרישום הפטנט ועד אכיפתו, על ידי תכנון ויישום אסטרטגית הגנה שמתוכננת בקפידה כדי למקסם את הערך של הפטנט. השלב הראשון ביצירת הגנה להמצאה הוא בחינת סוג ההגנה המשפטית הנכונה ביותר עבור האמצאה. ייתכן שזכויות קניין רוחני אחרות כגון סודות מסחריים, עיצובים או אפילו זכויות יוצרים יספקו הגנה מתאימה יותר להמצאה או למאפיינים שלה. מלאכת הניתוח של המאפיינים של המצאה על מנת לקבוע מהי הזכות הקניינית המתאימה והמועילה ביותר עבורה היא המומחיות שלנו.

ברגע שהוחלט כי רישום פטנטים הינו ההגנה הטובה ביותר עבור ההמצאה, צוות המומחים שלנו יוודא שההגנה המשפטית על ההמצאה מתפרשת על כל זווית אפשרית כדי למקסם כל הזדמנות וכל שוק אפשרי עבור ההמצאה. אנו בונים עבור לקוחותינו פרוטפוליו פטנטים על ידי תכנון וביצוע אסטרטגיה שתוכננה בקפידה ודואגים לכל פרט ופרט, החל מהגשת בקשות רישום בישראל וברחבי העולם, אכיפת פטנטים בפני הפרות ברחבי העולם וכלה במונטיזציה ומסחור הפטנטים.

צוות המומחים שלנו כולל עורכי פטנטים ממגוון מדינות ברחבי העולם, בעלי היכרות עמוקה עם חקיקת קניין רוחני מקומית וזרה. בנוסף, יש לנו קשרי עבודה מעולים ויחסים מהימנים עם עורכי פטנטים בכל השווקים הגדולים על מנת שנוכל לשרת את מגוון הלקוחות שלנו מענפים שונים ברחבי העולם, החל מחברות בינלאומיות ועד לסטארטאפים ומכוני מחקר שונים מהמגזר הפרטי והציבורי.

אל תהססו לפנות אלינו בכל שאלה לגבי השירותים שאנחנו נותנים בנוגע לפטנטים.

צרו קשר

מלאו את הטופס ואחד מהמומחים שלנו מחטיבת ה-פטנטים יחזור אליכם בהקדם

    המידע שסיפקת לנו ישמש אותנו לצורך החקירה שלך וכל בעת שליחת המידע שלך אתה מאשר כי הינך מסכים לתנאי השימוש של האתר.