קוד פתוח

בהגנה על תוכנה, השילוב של הבנה טכנית ומשפטית הוא המפתח.

תוכנה בקוד פתוח היא תוכנה שקוד המקור שלה פתוח ונגיש לכל אחד. זה מאפשר לכל אדם לקחת חלק בפיתוח התוכנה ולתרום לשיפורה. כיום, חברות טכנולוגיה רבות משתמשות בתוכנות קוד פתוח כמודל עסקי מכיוון שהוא מעודד שיתוף פעולה חופשי של משתמשים שונים. עם זאת, מודל זה יכול גם להציג אתגרים וסיכונים לחברה, במיוחד בכל הקשור לנכסי הקניין הרוחני שלה. לצוות המומחים שלנו יש את ההבנה הטכנית והמשפטית המתקדמת ביותר על מנת להבטיח כי נכסי הקניין הרוחנוי של לקוחותינו מוגנים כראוי תוך שהם עוסקים בתוכנות קוד פתוח.

אנחנו בונים ללקוחותינו אסטרטגית הגנה מותאמת בכל הנוגע לתוכנות בקוד פתוח ובכל הנושאים הנוגעים לדיני מחשבים, כולל עריכת פטנטים על המצאות מבוססות תוכנה; טיפול בענייני זכויות יוצרים בתוכנה; ביצוע בדיקת נאותות בעסקאות הכוללות קוד פתוח וסוגי תוכנה אחרים; טיפול באכיפת זכויות קניין רוחני בתוכנה, וניסוח וניהול משא ומתן מסוגים שונים של הסכמים ובין היתר רישיונות משתמשים, חוזים לפיתוח תוכנה, הסכמי EULA ו- SaaS ועוד.

צוות המומחים שלנו מנוסה ומגוון, וכולל בעלי תארים M.A ו- PhD בתחומים טכנולוגיים הקשורים לתוכנה ומומחים עם ניסיון רב בתחומים אלה. משרדנו מספק את הייעוץ המשפטי החדשני ביותר ללקוחותיו מתוך הבנה מעמיקה של ההתפתחויות הטכנולוגיות והמשפטיות המשתנות בענף זה.

אל תהססו לפנות אלינו בכל שאלה לגבי השירותים שאנחנו נותנים בנוגע לקוד פתוח.

דברו איתנו

מלאו את הטופס ואחד מהמומחים שלנו מחטיבת ה-קוד פתוח יחזור אליכם בהקדם

    המידע שסיפקת לנו ישמש אותנו לצורך החקירה שלך וכל בעת שליחת המידע שלך אתה מאשר כי הינך מסכים לתנאי השימוש של האתר.