ביוטק

אנו מבינים שעתיד האנושות הוא ביוטכנולוגיה.

ביוטכנולוגיה 

ביוטכנולוגיה עושה שימוש בתהליכי חיים של מערכות ביולוגיות למגוון שימושים ותעשיות. עידן הביג דאטה של ימינו מגדיל את הפוטנציאל העצום הגלום בתחום המתפתח והחשוב הזה בשינוי עתיד האנושות. בראש מחלקת הביוטק בקבוצת ארליך עומדת ד"ר הדסה ווטרמן. המחלקה זכתה בפרס Biotechnology Law Firm of the Year על ידי Corporate International Global ו- M&A Today.

מחלקת הביוטכנולוגיה של הקבוצה מקימה ומנהלת את פרוטפוליו הקניין הרוחני של לקוחותינו לאחר בניית אסטרטגיה המתוכננת בקפידה לצרכיו של הלקוח. צוות המומחים של המחלקה דואג לכל היבט בנוגע להגנה על ביוטכנולוגיה, כולל רישום בקשות פטנטים בישראל וברחבי העולם, אכיפת פטנטים והתדיינות משפטית, מונטיזציה ועסקאות של ביוטכנולוגיה, עניינים רגולטוריים ועוד.

מחלקת ביוטק מורכבת מאנשי מקצוע מיומנים ומנוסים, בעלי תואר דוקטורט במקצועות שונים של ביולוגיה. המחלקה מטפלת בכל ההיבטים הנוגעים לקניין רוחני בביוטכנולוגיה, כולל ביולוגיה של תאים, ביואינפורמטיקה, אימונולוגיה, ביוכימיה, ננוטכנולוגיה, אגרוטק, תזונה ועוד. לקוחותינו מגיעים מתעשיות שונות ברחבי העולם, וכוללים חברות בינלאומיות, חברות סטארט-אפ, ומכוני מחקר שונים מהמגזר הפרטי והציבורי.

אל תהססו לפנות אלינו בכל שאלה לגבי השירותים שאנחנו נותנים במחלקת ביוטק.

האנשים שלנו

הצוות יוצא הדופן של הקבוצה כולל למעלה מ -150 עורכי פטנטים, עורכי דין, מתמחים ויועצים טכניים ומדעיים, שרבים מהם מחזיקים בתארים מתקדמים מכל תחומי המדע והטכנולוגיה. צוות המקצוענים הרב תחומי שלנו מאפשר לנו לתת שירותים איכותיים בהתאמה מושלמת ללקוחות שלנו ולתחום עיסוקם.

הלקוחות שלנו

קבוצת ארליך מייעצת ומייצגת תאגידים רב-לאומיים מובילים וחברות Fortune 500 ממגוון רחב של תעשיות ומגזרים. אנו מייעצים גם לאוניברסיטאות ולמוסדות מחקר בישראל ובעולם, כמו גם גופי ביטחון, חברות היי-טק, ביוטכנולוגיה והתרופות, חברות סטארט-אפ, חממות טכנולוגיות, ממציאים פרטיים ומשקיעים. כמה מלקוחותינו הם חתני פרס נובל ופרס וולף.

שירותים משלימים

אמצאות שירות

הסכמי קניין רוחני

זכויות מטפחים

ליטיגציה

עיצובים

סימני מסחר

הורטיקלים שלנו

אחד היתרונות הגדולים ביותר של קבוצת ארליך היא רב תחומיות. צוות המומחים שלנו מגיע ממגוון רחב של תחומים, עם ניסיון מעשי בכל תחום מדעי וטכנולוגי קיים. הצוות המגוון שלנו והניסיון הרחב שלנו מאפשרים לנו לדבר בשפה של הלקוחות שלנו ולהגן טוב יותר על הקניין הרוחני שלהם. 

צרו קשר

מלאו את הטופס ואחד מהמומחים שלנו מחטיבת ה-ביוטק יחזור אליכם בהקדם

    המידע שסיפקת לנו ישמש אותנו לצורך החקירה שלך וכל בעת שליחת המידע שלך אתה מאשר כי הינך מסכים לתנאי השימוש של האתר.