הייטק

קבוצת ארליך הגנה על אלפי טכנולוגיות פורצות דרך.

קבוצת ארליך, הנמצאת בלב ליבה של "אומת הסטארט-אפ", בעלת ניסיון רב בהגנה על טכנולוגיות גבוהות ממגוון תעשיות, כולל סייבר, טלקומוניקציה, טכנולוגיית מידע, תוכנה, חומרה ועוד. בראש מחלקת הביוטכנולוגיה בקבוצת ארליך עומד ג'פרי מלניק.

מחלקת ההייטק של הקבוצה מקימה ומנהלת את פרוטפוליו הקניין הרוחני של לקוחותינו לאחר בניית אסטרטגיה המתוכננת בקפידה לצרכיו של הלקוח. צוות המומחים של המחלקה דואג לכל היבט בנוגע להגנה על טכנולוגיה, כולל רישום בקשות פטנטים בישראל וברחבי העולם, אכיפת פטנטים והתדיינות משפטית, מונטיזציה ועסקאות של טכנולוגיה, עניינים רגולטוריים ועוד.

הצוות המנוסה והמגוון שלנו, הכולל בעלי תארים MA ו- PhD בתחומים שונים, בעל הבנה מעמיקה על מגוון ההתפתחויות הטכנולוגיות בענף ההייטק, כולל כגון בינה מלאכותית, הנדסת RF, תקשורת לוויניית, ועוד.

אל תהססו לפנות אלינו בכל שאלה לגבי השירותים שאנחנו נותנים במחלקת הייטק.

האנשים שלנו

הצוות יוצא הדופן של הקבוצה כולל למעלה מ -150 עורכי פטנטים, עורכי דין, מתמחים ויועצים טכניים ומדעיים, שרבים מהם מחזיקים בתארים מתקדמים מכל תחומי המדע והטכנולוגיה. צוות המקצוענים הרב תחומי שלנו מאפשר לנו לתת שירותים איכותיים בהתאמה מושלמת ללקוחות שלנו ולתחום עיסוקם.

הלקוחות שלנו

קבוצת ארליך מייעצת ומייצגת תאגידים רב-לאומיים מובילים וחברות Fortune 500 ממגוון רחב של תעשיות ומגזרים. אנו מייעצים גם לאוניברסיטאות ולמוסדות מחקר בישראל ובעולם, כמו גם גופי ביטחון, חברות היי-טק, ביוטכנולוגיה והתרופות, חברות סטארט-אפ, חממות טכנולוגיות, ממציאים פרטיים ומשקיעים. כמה מלקוחותינו הם חתני פרס נובל ופרס וולף.

שירותים משלימים

אמצאות שירות

הסכמי קניין רוחני

זכויות מטפחים

ליטיגציה

עיצובים

סימני מסחר

הורטיקלים שלנו

אחד היתרונות הגדולים ביותר של קבוצת ארליך היא רב תחומיות. צוות המומחים שלנו מגיע ממגוון רחב של תחומים, עם ניסיון מעשי בכל תחום מדעי וטכנולוגי קיים. הצוות המגוון שלנו והניסיון הרחב שלנו מאפשרים לנו לדבר בשפה של הלקוחות שלנו ולהגן טוב יותר על הקניין הרוחני שלהם. 

צרו קשר

מלאו את הטופס ואחד מהמומחים שלנו מחטיבת ה-היי טק יחזור אליכם בהקדם

    המידע שסיפקת לנו ישמש אותנו לצורך החקירה שלך וכל בעת שליחת המידע שלך אתה מאשר כי הינך מסכים לתנאי השימוש של האתר.