טכנולוגיות מחשוב

בהגנה על תוכנה, השילוב של הבנה טכנית ומשפטית הוא המפתח.

הליך הרישום עבור פטנטים הקשורים לתוכנה יכולה להיות יכול להיות מאתגר ומסובך. לאחר ניסיון של שנים בטיפול בהמצאות של תוכנה ובמערכות מידע, צוות המומחים של המחלקה מחזיק ברקורד חסר תקדים בהליכי רישום וקבלת הגנה פטנטית על תוכנות ממשרדי פטנטים ברחבי העולם.

עו"ד רוי מלצר עומד בראש מחלקת תוכנה של הקבוצה. עו"ד מלצר מומחה בטיפול בתיקים טכניים-משפטיים מורכבים. צוות המחלקה מכסה קשת רחבה של המצאות מבוססות מחשב, כולל אבטחת סייבר, ניהול מסדי נתונים, מערכות פרסום, המצאות עיבוד תמונה, הדמיה רפואית, טלקומוניקציה, המצאות הקשורות לאינטרנט ועוד. לקוחותינו כוללים חברות בינלאומיות וישראליות, סטארט-אפים, מכוני מחקר וממציאים פרטיים.

המומחים במחלקת התוכנה של הקבוצה מגיעים מרקעים מגוונים, וכוללים בעלי תואר M.A. ותואר דוקטור בתחומי התוכנה ובעלי ניסיון פרקטי עשיר בתחומים אלה. הצוות דואג לכל היבט הנוגע להגנה על פטנטים מבוססי תוכנה, כולל רישום בקשות פטנטים בישראל וברחבי העולם, אכיפת פטנטים והתדיינות משפטית, מונטיזציה ועסקאות הכוללות פטנטים מבוססי תוכנה, ליווי וייעוץ בעניינים רגולטוריים ועוד.

אל תהססו לפנות אלינו בכל שאלה לגבי השירותים שאנחנו נותנים במחלקת טכנולוגיות מחשוב.

האנשים שלנו

הצוות יוצא הדופן של הקבוצה כולל למעלה מ -150 עורכי פטנטים, עורכי דין, מתמחים ויועצים טכניים ומדעיים, שרבים מהם מחזיקים בתארים מתקדמים מכל תחומי המדע והטכנולוגיה. צוות המקצוענים הרב תחומי שלנו מאפשר לנו לתת שירותים איכותיים בהתאמה מושלמת ללקוחות שלנו ולתחום עיסוקם.

הלקוחות שלנו

קבוצת ארליך מייעצת ומייצגת תאגידים רב-לאומיים מובילים וחברות Fortune 500 ממגוון רחב של תעשיות ומגזרים. אנו מייעצים גם לאוניברסיטאות ולמוסדות מחקר בישראל ובעולם, כמו גם גופי ביטחון, חברות היי-טק, ביוטכנולוגיה והתרופות, חברות סטארט-אפ, חממות טכנולוגיות, ממציאים פרטיים ומשקיעים. כמה מלקוחותינו הם חתני פרס נובל ופרס וולף.

שירותים משלימים

אמצאות שירות

הסכמי קניין רוחני

זכויות מטפחים

ליטיגציה

עיצובים

סימני מסחר

הורטיקלים שלנו

אחד היתרונות הגדולים ביותר של קבוצת ארליך היא רב תחומיות. צוות המומחים שלנו מגיע ממגוון רחב של תחומים, עם ניסיון מעשי בכל תחום מדעי וטכנולוגי קיים. הצוות המגוון שלנו והניסיון הרחב שלנו מאפשרים לנו לדבר בשפה של הלקוחות שלנו ולהגן טוב יותר על הקניין הרוחני שלהם.   

צור קשר

מלאו את הטופס ואחד מהמומחים שלנו מחטיבת ה-טכנולוגיות מחשוב יחזור אליכם בהקדם

    המידע שסיפקת לנו ישמש אותנו לצורך החקירה שלך וכל בעת שליחת המידע שלך אתה מאשר כי הינך מסכים לתנאי השימוש של האתר.