כימיה ופראמה

קניין רוחני הוא הלחם והחמאה של תעשיית התרופות.

מחלקת כימיה ותרופות, המטפלת בהגנה על תרופות "שוברות קופות", היא אחת ממחלקות המפתח של קבוצת ארליך והיא מדורגת כמובילה בתחומה במדריכים משפטיים רבים.

המחלקה, המנוהלת על ידי ד"ר רויטל גרין (תואר שני בכימיה וביוטכנולוגיה ותואר דוקטור בכימיה), היא בעלת רקורד מצוין בעבודה על פטנטים מורכבים יחד עם אוניברסיטאות ומוסדות אקדמיים מובילים בישראל ובעולם, כמו גם חברות תרופות מוכרות, חברות בינלאומיות וחברות סטארט-אפ בתחום הבריאות, הכימיה והתרופות.

למומחים במחלקת הכימיה והפארמה שלנו שילוב ייחודי של מומחיות מדעית מתקדמת עם כישורים משפטיים, ודואג לכל היבט הנוגע להגנה על פטנטים מבוססי כימיה ופארמה, כולל רישום בקשות פטנטים בישראל וברחבי העולם, אכיפת פטנטים והתדיינות משפטית, מונטיזציה ועסקאות הכוללות פטנטים מבוססי כימיה ופראמה, ליווי וייעוץ בעניינים רגולטוריים סבוכים של תעשיית הפראמה ועוד.

אל תהססו לפנות אלינו בכל שאלה לגבי השירותים שאנחנו נותנים במחלקת כימיה ופארמה.

האנשים שלנו

הצוות יוצא הדופן של הקבוצה כולל למעלה מ -150 עורכי פטנטים, עורכי דין, מתמחים ויועצים טכניים ומדעיים, שרבים מהם מחזיקים בתארים מתקדמים מכל תחומי המדע והטכנולוגיה. צוות המקצוענים הרב תחומי שלנו מאפשר לנו לתת שירותים איכותיים בהתאמה מושלמת ללקוחות שלנו ולתחום עיסוקם.

הלקוחות שלנו

קבוצת ארליך מייעצת ומייצגת תאגידים רב-לאומיים מובילים וחברות Fortune 500 ממגוון רחב של תעשיות ומגזרים. אנו מייעצים גם לאוניברסיטאות ולמוסדות מחקר בישראל ובעולם, כמו גם גופי ביטחון, חברות היי-טק, ביוטכנולוגיה והתרופות, חברות סטארט-אפ, חממות טכנולוגיות, ממציאים פרטיים ומשקיעים. כמה מלקוחותינו הם חתני פרס נובל ופרס וולף.

שירותים משלימים

אמצאות שירות

הסכמי קניין רוחני

זכויות מטפחים

ליטיגציה

עיצובים

סימני מסחר

הורטיקלים שלנו

אחד היתרונות הגדולים ביותר של קבוצת ארליך היא רב תחומיות. צוות המומחים שלנו מגיע ממגוון רחב של תחומים, עם ניסיון מעשי בכל תחום מדעי וטכנולוגי קיים. הצוות המגוון שלנו והניסיון הרחב שלנו מאפשרים לנו לדבר בשפה של הלקוחות שלנו ולהגן טוב יותר על הקניין הרוחני שלהם.   

צרו קשר

מלאו את הטופס ואחד מהמומחים שלנו מחטיבת ה-כימיה ופארמה יחזור אליכם בהקדם

    המידע שסיפקת לנו ישמש אותנו לצורך החקירה שלך וכל בעת שליחת המידע שלך אתה מאשר כי הינך מסכים לתנאי השימוש של האתר.