מכשור רפואי

קבוצת ארליך מתמחה בהגנה על מכשור רפואי.

ההגנה על מכשור רפואי יכולה להיות מאתגרת, בעיקר בגלל שמדובר בתחום מורכב המשלב כמה דיסיפלינות. בנוסף, תעשיית המכשור הרפואי רוויה ברגולציה, מה שהופך את תהליך ההגנה למאתגר עוד יותר. לכן ההגנה על מכשירים רפואיים דורשת ניסיון וידע ספציפיים, כפי שיש למחלקת המכשור הרפואי שלנו. בראש המחלקה עומד מר מאיר פנסטר, הממציא בעצמו. 

מחלקת המכשור הרופאי של הקבוצה מקימה ומנהלת את פרוטפוליו הקניין הרוחני של לקוחותינו לאחר בניית אסטרטגיה המתוכננת בקפידה לצרכיו של הלקוח. צוות המומחים של המחלקה דואג לכל היבט בנוגע להגנה על מכשור רפואי, כולל רישום בקשות פטנטים בישראל וברחבי העולם, אכיפת פטנטים והתדיינות משפטית, מונטיזציה ועסקאות הכוללות מכשור רפואי, עניינים רגולטוריים סבוכים המאפיינים את תעשיית המכשור הרפואי ועוד.

הצוות הבין תחומי של המחלקה שדורגה כמובילה בתחומה במגוון מדריכים משפטיים, ידע וניסיון מקיף בכל הקשור לתעשיית המכשור הרפואי, כולל ביו-הנדסה, ביו-אינפורמטיקה ועוד. המחלקה טיפלה בהגנה של אלפי מכשירים רפואיים, רבים מהם המצאות פורצות דרך.

אל תהססו לפנות אלינו בכל שאלה לגבי השירותים שאנחנו נותנים במחלקת המכשור הרפואי

האנשים שלנו

הצוות יוצא הדופן של הקבוצה כולל למעלה מ -150 עורכי פטנטים, עורכי דין, מתמחים ויועצים טכניים ומדעיים, שרבים מהם מחזיקים בתארים מתקדמים מכל תחומי המדע והטכנולוגיה. צוות המקצוענים הרב תחומי שלנו מאפשר לנו לתת שירותים איכותיים בהתאמה מושלמת ללקוחות שלנו ולתחום עיסוקם.

הלקוחות שלנו

קבוצת ארליך מייעצת ומייצגת תאגידים רב-לאומיים מובילים וחברות Fortune 500 ממגוון רחב של תעשיות ומגזרים. אנו מייעצים גם לאוניברסיטאות ולמוסדות מחקר בישראל ובעולם, כמו גם גופי ביטחון, חברות היי-טק, ביוטכנולוגיה והתרופות, חברות סטארט-אפ, חממות טכנולוגיות, ממציאים פרטיים ומשקיעים. כמה מלקוחותינו הם חתני פרס נובל ופרס וולף.

שירותים נוספים

אמצאות שירות

הסכמי קניין רוחני

זכויות מטפחים

ליטיגציה

עיצובים

סימני מסחר

הורטיקלים שלנו

אחד היתרונות הגדולים ביותר של קבוצת ארליך היא רב תחומיות. צוות המומחים שלנו מגיע ממגוון רחב של תחומים, עם ניסיון מעשי בכל תחום מדעי וטכנולוגי קיים. הצוות המגוון שלנו והניסיון הרחב שלנו מאפשרים לנו לדבר בשפה של הלקוחות שלנו ולהגן טוב יותר על הקניין הרוחני שלהם. 

צרו קשר

מלאו את הטופס ואחד מהמומחים שלנו מחטיבת ה-מכשירים רפואיים יחזור אליכם בהקדם

    המידע שסיפקת לנו ישמש אותנו לצורך החקירה שלך וכל בעת שליחת המידע שלך אתה מאשר כי הינך מסכים לתנאי השימוש של האתר.