פיזיקה

הצוות שלנו מכיר היטב גם את החוק, וגם את חוקי הפיזיקה.

זו טעות נפוצה להניח כי כל ההמצאות מבוססות פיזיקה אינן ניתנות לרישום פטנט במרבית מדינות העולם. ואכן, בעוד שעקרונות היסוד הבסיסיים של פיזיקה אינם ניתנים לרישום פטנט, היישום הפרקטי של עקרונות אלה על בעיות יום-יומיות הוא בהחלט ניתן לרישום.

המומחים במחלקת הפיזיקה שלנו, בראשות ד"ר ערן נפתלי, מקימה ומנהלת את פרוטפוליו הקניין הרוחני של לקוחותינו לאחר בניית אסטרטגיה המתוכננת בקפידה לצרכיו של הלקוח. צוות המומחים של המחלקה דואג לכל היבט בנוגע להגנה על פטנטים מבוססי פיזיקה, כולל רישום בקשות פטנטים בישראל וברחבי העולם, אכיפת פטנטים והתדיינות משפטית, מונטיזציה ועסקאות הכוללות פטנטים מבוססי פיזיקה, עניינים רגולטוריים שונים ועוד.

צוות המומחים שלנו הם כולם בוגרי דוקטורט מיומנים בתחומים שונים בפיזיקה. לקוחותינו מגיעים מתעשיות שונות ברחבי העולם, וכוללים חברות בינלאומיות, חברות סטארט-אפ, ומכוני מחקר שונים מהמגזר הפרטי והציבורי.

אל תהססו לפנות אלינו בכל שאלה לגבי השירותים שאנחנו נותנים במחלקת פיזיקה.

האנשים שלנו

הצוות יוצא הדופן של הקבוצה כולל למעלה מ -150 עורכי פטנטים, עורכי דין, מתמחים ויועצים טכניים ומדעיים, שרבים מהם מחזיקים בתארים מתקדמים מכל תחומי המדע והטכנולוגיה. צוות המקצוענים הרב תחומי שלנו מאפשר לנו לתת שירותים איכותיים בהתאמה מושלמת ללקוחות שלנו ולתחום עיסוקם.

הלקוחות שלנו

קבוצת ארליך מייעצת ומייצגת תאגידים רב-לאומיים מובילים וחברות Fortune 500 ממגוון רחב של תעשיות ומגזרים. אנו מייעצים גם לאוניברסיטאות ולמוסדות מחקר בישראל ובעולם, כמו גם גופי ביטחון, חברות היי-טק, ביוטכנולוגיה והתרופות, חברות סטארט-אפ, חממות טכנולוגיות, ממציאים פרטיים ומשקיעים. כמה מלקוחותינו הם חתני פרס נובל ופרס וולף.

שירותים משלימים

אמצאות שירות

הסכמי קניין רוחני

זכויות מטפחים

ליטיגציה

עיצובים

סימני מסחר

הורטיקלים

Ehrlich & Fenster Patent and Trademark Attorneys (E&F) has long been the destination of choice for innovative and ambitious clients seeking unparalleled expertise in .

צרו קשר

מלאו את הטופס ואחד מהמומחים שלנו מחטיבת ה-פיזיקה יחזור אליכם בהקדם

    המידע שסיפקת לנו ישמש אותנו לצורך החקירה שלך וכל בעת שליחת המידע שלך אתה מאשר כי הינך מסכים לתנאי השימוש של האתר.